Tech Industry 2019 m.

Uzmanību – visi metināšanas un metālgriešanas industrijas pārstāvji – aicinām Jūs uz starptautisko mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, ražošanas materiālu, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstādi “Tech Industry 2019”, kas ir lielākā un nozīmīgākā rūpniecības izstāde Baltijas reģionā. Izstāde notiek divās hallēs un tajā piedalīsies vairāk nekā 270 uzņēmumi no Baltijas valstīm, Rietumu un Austrumu Eiropas, Skandināvijas un citām valstīm.

“Tech industry” mērķis ir veicināt biznesa un starptautiskās attiecības, paplašināt starpvalstu sadarbību, demonstrēt rūpnieciskās ražošanas un ar to saistīto nozaru attīstības tendences Baltijas valstīs.

Grandioza iekārtu un tehnoloģiju izstāde

Izstādes laikā mūsu un ražotāju konsultanti sniegs Jums noderīgus padomus un ieteikumus par darba vietas automatizāciju, izmantojot rūpniecības robotus un vismodernākās rūpnieciskās metālgriešanas un metināšanas iekārtas. Mēs jums parādīsim, kā ietaupīt līdz 30 % no jūsu darba iekārtu enerģijas patēriņa un optimizēt Jūsu piegādes. Mūsu konsultanti iepazīstinās ar jaunākajiem un modernākajiem gaisa filtrēšanas un dūmu nosūkšanas risinājumiem.

Mūsu stendā jūs redzēsiet

Pārnēsājamo “KUKA” robota sistēmu rūpnieciskajai metināšanai.
Kvalitatīvo “MICROSTEP” rūpniecisko plazmas griešanas ierīci.
“BINZEL”, “ESAB” un “MERKLE” metināšanas iekārtas rūpnieciskajiem robotiem.
“MERKLE” un “JASIC” profesionālās metināšanas iekārtas.
Virtuālās realitātes metināšanas simulators un mūsdienīgi metināšanas degļu risinājumi Jūsu metināšanas iekārtām no BINZEL.
Jauna 3M Speedglas metināšanas maska ar papildinātām funkcijām, jauniem metināšanas filtriem un iespēju savienot ar jūsu viedtālruni.
“Safety Sytstems” rūpnieciskās metināšanas risinājumus, kuri jums ļauj ietaupīt līdz 30 % darba iekārtu patērētās enerģijas un dilstošās daļas, kā arī ļauj sekot līdzi to patēriņam.
Jaunās “KEMPER” un “3M Speedglas” iekārtas dūmu un gaisa filtrēšanai, un nosūkšanai.

“Tech Industry 2019” notiks Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā Rīgā, Latvijā no 28. līdz 30. novembrim. Mūs atradīsiet otrajā zālē stendos D-9.

Vairāk informācijas +371 6 7383865 un e-pasts riga@serpantinas.com

Partneri