ESAB ražotāja jaunumi

ESAB ražotājs iepazīstina ar karstākajiem jaunumiem,  kas paredzēti metināšanas un griešanas profesionāļiem. Iepazīstinām jūs ar šīs vasaras ESAB ražotāja jaunumiem - pusautomātiem ESAB Warrior 400i / 500i, plazmas griešanas aparātiem ESAB Powercut 400 / 700, metināšanas ķiverēm ESAB Warrior Tech un brillēm ESAB Aristo Spec...Jaunie ESAB pusautomāti Warrior 400i / 500i CC/CV

Šiem jaunajiem ESAB pusautomātiem  ir iespēja metināt dažādos procesos, piemēram:  MIG, Flux-Cored (ar pulverveida stieplēm), Stick (ar tepētiem elektrodiem), Live TIG, kā arī „grebšana“ ar ogles elektrodiem nodrošina elastību strādājot ar 0,8 -1,6 mm pulverveida un pildītajām stieplēm, ogles elektrodiem līdz 9,5 mm, piemēroti arī metināšanai ar 6010 tipa elektrodiem (celulozes).


Sīkāku informāciju par ESAB pusautomātiem Warrior 400i /500i varat apskatīt un lejupielādēt šeit: ESAB Warrior 400i / 500i.pdf

 

 ESAB plazmas griešanas aparāti Powercut 400 / 700


ESAB ir izlaidusi jaunos plazmas griešanas aparātus Powercut 400 bei Powercut 700PowerCut plazmas griešanas iekārtas tiks galā ar visu, ko tām uzticēsiet. Izveidotas pēc ESAB Plasmarc tehnoloģijas, PowerCut iekārtas ir daudz jaudīgākas un izturīgākas par citām iekārtām savā klasē. Izmantojot tās, plazmas griešana kļūst vienkāršāka un ekonomiskāka – tiek nodrošināts drošums, augstāka efektivitātes pakāpe un funkciju daudzveidība.
Konstrukcijas iezīmes, kuras atvieglo lietošanu, saīsina sagatavošanas lietošanai laiku un paildzina kalpošanas laiku, ar PowerCut iekārtu tiek pavadīts mazāk laika problēmu novēršanai un vairāk laika griešanai. PowerCut sēriju papildinot ar 400 un 700 modeļiem, pašas izturīgākās šās rūpnieciskās nozares iekārtas ir kļuvušas universālākas un tās vieglāk izmantot nekā jebkad agrāk.

Aparatus piegādā pilnībā nokomplektētus un sagatavotus griešanai.

0700 210 880 Powercut 400 / 1ph
- tīra griešana 10mm
- "atdalīšana" 12 mm

0700 210 881 Powercut 700 / 3ph
- tīra griešana 16mm
- " atdalīšana " 20 mm

 Sīkāku informāciju par ESAB plazmas griešanas aparātiem Powercut 400 / 700 varat apskatīt un lejupielādēt šeit:  
ESAB Powercut 400 .pdf , ESAB Powercut 700 .pdfESAB ķiveres Warrior Tech.

Tirgū ir parādījusies jauna un ilgi gaidīta ESAB ķivere Warrior Tech. Šai ķiverei ir daudz priekšrocību salīdzinājumā ar saviem priekšgājējiem, un uzlabojumu, piemēram:

• Uzstādīti 4-i gaismas foto detektori - stabilāka ķiveres darbība; 
• Paplašināts redzes lauks līdz 98mm x 48mm;
• Samazināts ķiveres svars līdz 520g – mazāk nogurdīnās metinātāju kakla
   muskuļus;  
• Uzlabota automātiskā filtra optiskā klase līdz EN379 1/2/1/2 – salīdzinājumā
   ar Origo Tech ķiveri;
• Pateicoties ļoti izturīgajam un vieglajam neilonam A801, kas tika izmantots
   korpusa ražošanā - tika palielināta korpusa triecienizturība līdz B klasei;
• Atjaunots galvas lociņš, kas tagad ir ergonomiskāks un ērtāks;
• Uzlabota sviedru absorbcijas josla, kura ir garāka un nodrošina labāku
   sviedru absorbciju;  
• Regulējama galvas pozīcija no paneļa līdz filtram – uzlabota pielāgošanās
   dažādām galvas formām; 
• Uzlabotas un nostiprinātas ķiveres fiksēšanas skavas – palīdzēs nodrošināt
   ķiveres izturību un sekmīgu izmantošanu;  
• Var montēt metinātāja lēcas - bez papildus adaptera;
• Palielināta darba gaismas filtra temperatūra no -10C līdz +65C;
• Ķivere ir paredzēta lietošanai pie ļoti mazām strāvām (min. 5A) un ir
   piemērota strādāt visos procesos.

 

Sīkāku informāciju par ESAB ķiveres Warrior Tech. varat apskatīt un lejupielādēt šeit:  ESAB Warrior Tech.pdfJaunās stilīgas un augstas kvalitātes aizsargbrilles Aristo Spec

ESAB aizsargbrilles apvieno augstākos drošības un acu aizsardzības standartus ar īpašībām, kas nodrošina lietošanas ērtumu. Tā rezultātā acis darba laikā ir optimāli aizsargātas. Visās ESAB brillēs tiek izmantots polikarbonāts, kas aizsargā pret triecieniem, kā arī pret ultravioletajiem un infrasarkanajiem stariem un bloķē apžilbinošo gaismu.

Aristo Spec aizsargbriļļu līnijai raksturīgs komforts un aizsardzība, kā arī piemīt noderīgas funkcijas, piemēram, pret rasošanu un skrāpējumiem noturīgs pārklājums. Var izvēlēties pilnīgi caurspīdīgas vai tonētas augstākās optiskās klases lēcas.

Sīkāku informāciju par  ESAB Aristo Spec brillēm varat apskatīt un lejupielādēt šeit: ESAB Aristo Spec akiniai.pdf